Záznam webináře
4. ročník
Elektronický materiál

Záznam webináře - Co je pro žáky ve 4. ročníku v matematice nejpodstatnější?

Záznam webináře k učebnici pro 4. ročník

150 Kč s DPH

Co znamená, že žák rozumí operaci dělení? Jak žákům pomoci se zápornými čísly a operacemi s nimi? Proč je dobré učit žáky násobit i čínsky? Proč je důležité se soustředit nejdříve na kmenové zlomky a proč se výhradně používají v prvních třech ročních? Co je potřeba rozvíjet v oblasti geometrie? Jak žáky připravit na obtížnou myšlenku proměnné x? Proč už ve 4. třídě je důležité: objevování kritérií dělitelnosti, poznávání prvočísel, příprava na převody jednotek? Jak vést ve 4. třídě žáky k sebehodnocení?

Webinář Vám bude k dispozici ke zhlédnutí po dobu 3 měsíců.

K přístupu je zapotřebí připojení k síti internet a internetový prohlížeč Chrome 45, Firefox 50, Safari 10, Edge 14 nebo jejich vyšší softwarová verze. Poskytovatel tyto technické podmínky nezajišťuje a ani nenese odpovědnost ani náklady na jejich zajištění.

Aby web fungoval prostě dobře. (Souhlas s cookies)
Rádi bychom nadále zlepšovali náš web. Proto potřebujeme tvůj souhlas s používáním souborů cookies, což jsou malé soubory uložené ve tvém prohlížeči. Předem děkujeme za souhlas a slibujeme, že budeme data využívat k tomu, abychom mohli nadále zdokonalovat naše služby.