O nás

Vznikli jsme v roce 2017, a jsme tak nejmladší tým z organizací podporující učitele, kteří využívají Hejného metodu. Naším cílem bylo „jít s dnešní dobou” a vybudovat uživatelsky příjemný online portál na kterém najdou učitelé, rodiče i žáci všechny dostupné materiály v elektronické podobě.

Chceme, abyste se u nás cítili dobře a s radostí používali náš portál.

O nás

Kdo jsme

Náš digitální tým má svou základnu ve Žďáře nad Sázavou. Všechny nás spojuje zájem o smysluplnou výuku ve školách a zájem o to, abychom Vám Vaši práci co nejvíce usnadnili. Máme v našem týmu i učitele - metodika, který je připraven Vám odpovědět na otázky, pakliže si nebudete vědět rady s některou z úloh či zadání.

Spolupracujeme s dalšími organizacemi jako například H-mat či Indícia, které zastřešují metodické týmy tvořící didaktické materiály.

Kdo jsme

Na čem pracujeme

Máme stále na čem pracovat - tým prof. Hejného píše nové učebnice ( pro 2. i 1. stupeň) , které my převádíme do digitální podoby. Zároveň stále zlepšujeme interaktivitu učebnic a vymýšlíme další možnosti, jak Vám usnadnit a zpříjemnit práci.

Na čem pracujeme

Napsali o našich učebnicích

Poté, co jsem se dostala k H-edu, jsem si velmi usnadnila práci v hodinách matematiky. Myšleno, nemusím vše připravovat na počítači zvlášť nebo skenovat, abych to pak dětem mohla promítnout. Teď si jen stačí najít dané prostředí, danou úlohu a mám stejné zadání jako v učebnici před očima všech dětí na tabuli. Velkou výhodou je, že do něj můžeme psát a nezdržujeme se s opisováním částí zadání. Stejně tak to platí při práci s pracovním sešitem. Také oceňuji, že si vždy nemusím hledat v tištěné příručce pro učitele metodiku a případné výsledky. Všechno mám k dispozici pár kliky myší. Děkuji za tyto vymoženosti.
Eva Blažová, ZŠ Horácké náměstí 13 - Brno

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máte sebemenší problém či dotaz? S radostí Vám poradíme!

Náš tým je připraven!

Kontaktujte nás