Záznam webináře
Elektronický materiál

Záznamy webinářů k učebnicím pro 1. stupeň

Balíček webinářů k učebnicím pro 1. - 4. ročník

400 Kč s DPH

Objevte přístupy v učení matematiky, které jsou dětem šité na míru, ve kterém se učitelé při provázení dětí úlohami lépe orientují, ve kterém rodiče dokážou žákům s úlohami pomoci, i když sami Hejného metodou nikdy neprošli. Získejte tipy a inspiraci pro kvalitní výuku matematiky Hejného metodou v 1. - 4. ročníku.

Balíček obsahuje tyto webináře: Jak využít nejnovější poznatky Hejného metody v prvním ročníku ZŠ, Jak načerpat inspiraci a energii do učení matematiky pro žáky ve 2. třídě, Co je pro žáky ve 3. ročníku nejpodstatnější, Co je pro žáky ve 4. ročníku v matematice nejpodstatnější?

Webináře Vám budou k dispozici ke zhlédnutí po dobu 6 měsíců.

K přístupu je zapotřebí připojení k síti internet a internetový prohlížeč Chrome 45, Firefox 50, Safari 10, Edge 14 nebo jejich vyšší softwarová verze. Poskytovatel tyto technické podmínky nezajišťuje a ani nenese odpovědnost ani náklady na jejich zajištění.

Aby web fungoval prostě dobře. (Souhlas s cookies)
Rádi bychom nadále zlepšovali náš web. Proto potřebujeme tvůj souhlas s používáním souborů cookies, což jsou malé soubory uložené ve tvém prohlížeči. Předem děkujeme za souhlas a slibujeme, že budeme data využívat k tomu, abychom mohli nadále zdokonalovat naše služby.