Informatika
Seminář

3D tisk a 3D modelování, 8 x 45 minut, 9. října, Praha

Jste začátečníci v 3D tisku nebo teprve uvažujete o pořízení 3D tiskárny do školy a rádi byste se s touto technologií nejdříve seznámili? Tento workshop je pro vás ideální.

2 400 Kč s DPH
Přihlásit se
Zbývají 3 místa

Čas: 9:30 - 16:45, s sebou: notebook

Obsah školení

  • seznámení s 3D tiskem a jeho principy
  • vytváření 3D modelů
  • úprava hotových 3D modelů a generování 3D modelů
  • pokročilejší slicování a obsluha a údržba 3D tiskárnyRecenze:

  • „Kurz byl skvěle nastavený pro naprosté začátečníky. Po jeho absolvování mám základy pro to, abych na sobě mohla dál pracovat a začít znalosti využívat ve výuce.“ Jana Pastyříková, Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2
  • „Kurz se mi moc líbil. Vyhovovalo mi tempo výkladu a připravené úkoly. Oceňuji také zajímavé odkazy k dalším informacím. “ Marta Novotná, Základní škola NížkovLektor: Mgr. Václav Černík
Akreditace: Seminář je akreditovaný v systému DVPP.

Mgr. Václav Černík
Učím informatiku na gymnáziu ve Žďáře nad Sázavou a mám zde také funkci ICT koordinátora (dříve jsem učil i zeměpis a matematiku, které jsem vystudoval).
Lektoruji školení pro učitele se zaměřením na 3D tisk a další moderní technologie – baví mě propojovat moderní technologie a vzdělávání.
Kromě lektorování a učení se věnuji vývoji webových aplikací, pro Hejného metodu vyvíjím systém elektronických učebnic (H-edu.cz), věnuji se 3D tisku, skautingu a občas si zaběhnu (rádiový) orientační běh.

Aby web fungoval prostě dobře. (Souhlas s cookies)
Rádi bychom nadále zlepšovali náš web. Proto potřebujeme tvůj souhlas s používáním souborů cookies, což jsou malé soubory uložené ve tvém prohlížeči. Předem děkujeme za souhlas a slibujeme, že budeme data využívat k tomu, abychom mohli nadále zdokonalovat naše služby.