Neveřejné:

3D tisk a 3D modelování, 8 x 45 minut, 30. května, Praha

Jste začátečníci v 3D tisku nebo teprve uvažujete o pořízení 3D tiskárny do školy a rádi byste se s touto technologií nejdříve seznámili? Tento workshop je pro vás ideální.

Co obsahuje

3D tisk a 3D modelování, 8 x 45 minut, 30. května, Praha

Čas: 9:30 - 16:45, s sebou: notebook

Obsah školení
  • seznámení s 3D tiskem a jeho principy
  • vytváření 3D modelů
  • úprava hotových 3D modelů a generování 3D modelů
  • pokročilejší slicování a obsluha a údržba 3D tiskárny


Recenze:
  • „Kurz byl skvěle nastavený pro naprosté začátečníky. Po jeho absolvování mám základy pro to, abych na sobě mohla dál pracovat a začít znalosti využívat ve výuce.“ Jana Pastyříková, Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2
  • „Kurz se mi moc líbil. Vyhovovalo mi tempo výkladu a připravené úkoly. Oceňuji také zajímavé odkazy k dalším informacím. “ Marta Novotná, Základní škola Nížkov


Lektor: Mgr. Václav Černík
Akreditace: Seminář je akreditovaný v systému DVPP.

Mgr. Václav Černík
Učím informatiku na gymnáziu ve Žďáře nad Sázavou a mám zde také funkci ICT koordinátora (dříve jsem učil i zeměpis a matematiku, které jsem vystudoval).
Lektoruji školení pro učitele se zaměřením na 3D tisk a další moderní technologie – baví mě propojovat moderní technologie a vzdělávání.
Kromě lektorování a učení se věnuji vývoji webových aplikací, pro Hejného metodu vyvíjím systém elektronických učebnic (H-edu.cz), věnuji se 3D tisku, skautingu a občas si zaběhnu (rádiový) orientační běh.


Omlouváme se, ale tento produkt je již vyprodaný.

Nevíte, jakou licenci vybrat?

Uvažujete o nákupu licencí a nevíte jakou vybrat? Nejste si jisti, jak vlastně přístup k licencím funguje a co to vlastně licence je?

S radostí Vám poradíme! Náš tým je připraven!

Kontaktujte nás