Webinář: Jak načerpat inspiraci a energii do učení matematiky pro žáky ve 2. třídě - úterý 28. května od 8:00 do 22:00

Webinářem vás provedou spoluautoři učebnic, Václav Strnad, Valerie Fukárková a pan profesor Milan Hejný. 

Mgr. Václav Strnad

Učitel na 2. stupni ZŠ Brigádníků (M-INF). Matematiku učí 7 let (1. rok klasicky)

Hejného metodě se věnuje cca 6 let: pilotní učitel, lektor (semináře, letní školy), hlavní náplň: spoluautor a koordinátor učebnic Hejného metody společnosti H-mat (založené panem profesorem Hejným).

Co se změnilo po začátku výuky Hejného metodou? "Začal jsem jinak přemýšlet o výuce, zajímají mě více žáci, jak řeší úlohy, proč dělají chyby, jak jim mohu pomáhat, vztahy ve třídě, komunikace mezi dětmi, dělám reflexe atd. Začalo mě to prostě více bavit a začal jsem dělat i pečlivější podrobnější přípravy. Hejného metoda se mi líbí, protože žáci jsou více komunikativní, otevřenější, než jsem zažil v klasice. Navíc, každý rok praxe je znát a myslím, že nyní zvládám lépe situace v hodinách než na začátku, že se posouvám. Spolupracuji s panem profesorem Hejným zrovna na učebnicích pro 2. třídu, o kterých bude řeč. Velká škola!"

 

Mgr.Valerie Fukárková,

učitelka na 1.stupni ZŠ Hanspaulka.Matematiku "po našem" učí 6. rokem.

Hejného metodě se věnuje 10 let: 4 roky studia VŠ,lektor seminářů a letních škol, pilotní učitelka,spoluautorka materiálů k Hejného metodě společnosti H-mat (založené panem profesorem Hejným).

Co se změnilo po začátku výuky Hejného metodou? Pro mě má Hejného metoda dopad jadnak na výuku samotnou a tam bych mohla citovat Vaškova slova. Značný vliv má i mimo profesi, protože učí dobře naslouchat, dobře se ptát a věci neuspěchávat a v tom tkví její velký přesah...

Rezervovat místo na webináři

POTŘEBUJETE PORADIT?

Máte sebemenší problém či dotaz? S radostí Vám poradíme!

Náš tým je připraven!

Kontaktujte nás