Informatika
Seminář

Robotika s Emou, 8 x 45 minut, říjen 2024, Praha

Seminář pro učitele/ky na 1. stupni ZŠ (i bez průpravy v oblasti informatiky). 9:30 - 16:45, Praha

2 400 Kč s DPH
Přihlásit se
Zbývá 17 míst

Robotika s Emou je nová metoda výuky robotiky na 1. stupni základních škol. Žáci s robotem Blue-Bot pracují na zemi, na speciálních podložkách a v pracovním sešitě. Robotika s Emou je určena pro žáky 1. - 4. tříd ZŠ, obsahem na přibližně 20 vyučovacích hodin a vhodně doplňuje obsah Informatiky s Emilem 3 a 4. Větší část úloh je možné s drobnými obměnami realizovat i s roboty Bee-Bot.

Nabízíme unikátní vzdělávání pro učitele 1. stupně ZŠ. Nepředpokládáme žádné předcházející znalosti programování či informatiky, jen běžnou digitální gramotnost a chuť inovovat a zprostředkovat tento výjimečný zážitek svým žákům - každému jednomu ve třídě. Účastníci budou pod vedením lektora na semináři pracovat s roboty Blue-Bot na základě pracovního sešitu a metodických materiálů. Vše bude na místě připraveno.


Lektor: prof. RNDr. Ivan Kalaš, PhD.
Certifikát H-Edu: Vývojáře výukových materiálů Robotika s Emou a vlastníky licence zastupuje v ČR společnost H-edu, s.r.o., která je také výhradním distributorem pomůcek potřebných k použití této metody. Každý účastník získá po absolvování certifikát. Jako bonus získá každý účastník zdarma pracovní sešit Robotika s Emou.
Akreditace: Seminář je akreditovaný v systému DVPP pod číslem jednacím MSMT-14202/2021-1.

Aby web fungoval prostě dobře. (Souhlas s cookies)
Rádi bychom nadále zlepšovali náš web. Proto potřebujeme tvůj souhlas s používáním souborů cookies, což jsou malé soubory uložené ve tvém prohlížeči. Předem děkujeme za souhlas a slibujeme, že budeme data využívat k tomu, abychom mohli nadále zdokonalovat naše služby.