Programování s Emilem
1. stupeň
4. ročník
5. ročník
Informatika
Fyzický materiál

Programování s Emilem 2. díl - pracovní sešit

Pracovní sešit Programování s Emilem 2. díl k softwaru Robot Emil 2. díl.

 

Emil je unikátní metoda výuky informatiky pro žáky mladšího školního věku. Aplikace Emil je učební software pro všechny běžné platformy počítačů a tabletů, pomocí kterého žáci řeší informatické úlohy a rozvíjejí při tom své informatické myšlení. Příkladem je úloha, ve které mají žáci s Emilovou pomocí sebrat co nejvíce hrušek na tři kroky.

Tento sešit (ukázka v PDF) je určený pro děti ve 4. - 5. třídě. Je doplňkem software Robot Emil 2. díl. Pracovní sešit nelze používat bez tohoto software.

 

Schválilo MŠMT č. j.: MSMT-27522/2021-1 dne 12. 10. 2021 k zařazení do seznamu učebnic pro základní vzdělávání jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Informatika s dobou platnosti šest let.

Sešit mohou objednat pouze proškolení učitelé - do poznámky k objednávce napište jméno učitele, číslo certifikátu a kdo certifikát vydal. Uznáváme certifikáty vydané společností H-edu a Indícia.

Aby web fungoval prostě dobře. (Souhlas s cookies)
Rádi bychom nadále zlepšovali náš web. Proto potřebujeme tvůj souhlas s používáním souborů cookies, což jsou malé soubory uložené ve tvém prohlížeči. Předem děkujeme za souhlas a slibujeme, že budeme data využívat k tomu, abychom mohli nadále zdokonalovat naše služby.