Robotika s Emou
1. stupeň
1. ročník
2. ročník
3. ročník
4. ročník
5. ročník
NPO
Informatika
Fyzický materiál

Robotika s Emou - individuální sada podložek

3 400 Kč s DPH

Individuální sada podložek k výuce robotiky na 1. stupni ZŠ

 

 

Robotika s Emou je nová metoda výuky robotiky na 1. stupni základních škol. Žáci s robotem Blue-Bot pracují na zemi, na speciálních podložkách a v pracovním sešitě. Robotika s Emou je určena pro žáky 1. - 5. tříd ZŠ, obsahem na přibližně 20 vyučovacích hodin a vhodně doplňuje obsah Informatiky s Emilem 3 a 4.

Podložky jsou vyrobeny z kvalitního litého PVC zaručujícího delší odolnost a životnost. Jsou otěruvzdorné, nemačkají se a mohou se čistit. Není možné je opakovaně popisovat.

Sada obsahuje tyto podložky:

  • Louka (4 x 4 pole, rozměr 65 cm x 65 cm)
  • Domy (4 x 4 pole, rozměr 65 cm x 65 cm)
  • Písmena (4 x 4 pole, rozměr 65 cm x 65 cm)
  • Čísla (3 x 3 pole, rozměr 45 cm x 45 cm)
  • Malá tabulka (3 x 3 pole, rozměr 60 cm x 60 cm)
  • Velká tabulka (5 x 5 polí, rozměr 90 cm x 90 cm)
  • Parkoviště (5 x 5 polí, rozměr 75 cm x 75 cm)

Podložky slouží pro krokovací roboty s krokem 15cm (např.Bee/Blue-bot). Série úloh pro tyto podložky v rozsahu cca 20 hodin výuky naleznete v pracovním sešitu a didaktický komentář v metodice, kterou doporučujeme k podložkám zakoupit. Podložky také můžete získat v základní individuální sadě s metodikou a Bluebotem nebo kompletní vč. Tactile čtečky, na kterou jsou některé úlohy vázány. Pro školy je přizpůsobena školní sada s odpovídajícím počtem podložek, robotů a čteček pro využití v jedné třídě.

Aby web fungoval prostě dobře. (Souhlas s cookies)
Rádi bychom nadále zlepšovali náš web. Proto potřebujeme tvůj souhlas s používáním souborů cookies, což jsou malé soubory uložené ve tvém prohlížeči. Předem děkujeme za souhlas a slibujeme, že budeme data využívat k tomu, abychom mohli nadále zdokonalovat naše služby.