3D tisk a 3D modelování pro pokročilé, 8 x 45 minut, 12. března, Praha
3D tisk
Informatika
Seminář

3D tisk a 3D modelování pro pokročilé, 8 x 45 minut, 12. března, Praha

Zvládáte tisk stažených modelů a jednoduché modely si dokážete vymodelovat v TinkerCADu? Chcete se posunout dále? Přijďte na tento kurz – vyzkoušíte si parametrické modelování, tvorbu algoritmů nebo třeba chemické vyhlazování výtisků.

2 400 Kč s DPH
Přihlásit se
Zbývá 1 místo

Čas: 9:30 - 16:45, s sebou: notebook

Obsah školení

 • základy parametrického modelování (Onshape.com)
 • práce s magnety (umístění magnetu dovnitř modelu v průběhu tisku)
 • propojení 3D modelování a algoritmizace – TinkerCAD Codeblocks, OpenSCAD
 • pokročilé nastavení ve sliceru a postprocessing – úprava vytištěných modelů (malování a chemické vyhlazování

Z kurzu si odnesete vlastní vymodelovaný a vytisknutý předmět s magnetem uvnitř.

Recenze:

 • „Výstupy kurzu jsou velmi konkrétní a praktické, vhodné pro přímé využití při výuce.“
  Miloš Březina, ZŠ TGM Moravské Budějovice
 • „Líbí se mi styl školení, vysvětlování a práce pana Černíka. Je vidět že ví o čem mluví a zároveň umí vysvětlit i těm méně chápavým. :-) Celkově byla super tvůrčí atmosféra a celé školení bylo velice příjemné“
  Ivana Jandourková, ZŠ a PŠ Velká Bíteš
 • „Vyhovovalo mi tempo, pomoc lektora, odpovídání lektora na všetečné otázky. Líbilo se mi seznámení s programy (Onshape i OpenSCAD - ten si umím představit spíš pro vlastní potřebu při výrobě pomůcek). Bylo super, že vše bylo praktické, včetně možnosti vyzkoušení vyhlazování a malování hotových modelů. Děkuji.“
  anonymní účastník kurzu
 • „Kurz mi umožnil získat nové znalosti, dovednosti a vychytávky v 3D tisku. Vynikající interakce s lektorem i ostatními účastníky.“
  anonymní účastník kurzuLektor: Mgr. Václav Černík
Akreditace: Seminář je akreditovaný v systému DVPP.

Mgr. Václav Černík
Učím informatiku na gymnáziu ve Žďáře nad Sázavou a mám zde také funkci ICT koordinátora (dříve jsem učil i zeměpis a matematiku, které jsem vystudoval).
Lektoruji školení pro učitele se zaměřením na 3D tisk a další moderní technologie – baví mě propojovat moderní technologie a vzdělávání.
Kromě lektorování a učení se věnuji vývoji webových aplikací, pro Hejného metodu vyvíjím systém elektronických učebnic (H-edu.cz), věnuji se 3D tisku, skautingu a občas si zaběhnu (rádiový) orientační běh.

Aby web fungoval prostě dobře. (Souhlas s cookies)
Rádi bychom nadále zlepšovali náš web. Proto potřebujeme tvůj souhlas s používáním souborů cookies, což jsou malé soubory uložené ve tvém prohlížeči. Předem děkujeme za souhlas a slibujeme, že budeme data využívat k tomu, abychom mohli nadále zdokonalovat naše služby.