Financování letních kurzů H-Edu pomocí prostředků MPSV

V letošním roce umožňuje Ministerstvo práce a sociálních věcí získat dotaci na na vzdělávací kurzy v oblasti digitálního vzdělávání pomocí prostředků poskytnutých Evropskou unií, která se rozhodla podpořit digitální vzdělávání v ČR. Díky tomu za naše kurzy zaplatíš jen 18% ceny. MPSV schvaluje naprostou většinu žádostí. Proces žádosti je jednoduchý a hlavně nemusíš nikam chodit - vše zařídíš online. A my Ti s tím rádi pomůžeme!

Při čerpání této dotace je podmínkou, že faktura je vystavena na účastníka (nemůže být na školu). Na školu může být vystavena faktura na ubytování a stravu.

Nezávazně přihlásit

Získej náš intenzivní kurz za 2 483 Kč!

Vybírat můžeš z následující nabídky:

Nevyhovuje Ti program skupin? Napiš nám přes formulář, co bys rád absolvoval a uvidíme, jestli Ti dokážeme vyjít vstříc. 

Termín všech kurzů: 12. - 14. 8. 2024 (rozsah 21x60minut výuky, kterou je pro dotaci nutné absolvovat celou)
Místo: Kurzy probíhají v krásné přírodě Vysočiny v Hotelu Skalský dvůr poblíž Bystřice nad Pernštějnem.
Ubytování: Máme možnost zajistit Ti ubytování s plnou penzí včetně bohatých Coffee breaků přímo v hotelu za zvýhodněnou cenu 2420 Kč do 11. července.
Cena:
Cena kurzu je 13 794 Kč.
Tvá spoluúčast na ceně kurzu díky dotaci MPSV je pouze 2 483 Kč (cena nezahrnuje ubytování a stravu).

Letní škola - učebna Letní škola - skupinová práce Letní škola - Emil Letní škola - konferenční sál Letní škola - jídlo Letní škola - pohoda

Pro více informací vyplň jednoduchý nezávazný formulář níže, ozveme se Ti. Počet míst je omezen, neváhej s vyplněním!

 

 

 

 

Jak se do hotelu dostanete? Nejlépe vlastním autem nebo spolujízdou. V případě zájmu Vás propojíme s dalšími účastníky na spolujízdu. Zájemce upřednostňující jiné způsoby cestování můžeme vyzvednout ve Žďáře nad Sázavou nebo Novém městě na Moravě.

Potřebuješ poradit?

Máš sebemenší problém či dotaz? S radostí ti poradíme!
Náš tým je připraven.

Podpora a FAQ
Aby web fungoval prostě dobře. (Souhlas s cookies)
Rádi bychom nadále zlepšovali náš web. Proto potřebujeme tvůj souhlas s používáním souborů cookies, což jsou malé soubory uložené ve tvém prohlížeči. Předem děkujeme za souhlas a slibujeme, že budeme data využívat k tomu, abychom mohli nadále zdokonalovat naše služby.