"Chtěla bych velmi poděkovat za moc prima online kurz zlomků. Takové velmi kvalitní zpestření a výuka pro mé žáčky. Jsem paní učitelkou 4. třídy moc šikovných a fajn dětí. Vytvořila jsem třídu a nabídla jsem rodičům možnost se výuky online zúčastnit. Většina dětí ze třídy se přihlásila, a tak mají i možnost být součástí výuky. Ve své třídě mám i syna, a tak je možné vidět v reálu, jak to dětem jde, jak se jim daří. Co jim dělá potíže, apod. Sleduji a zkouším si také, abych věděla, s čím a jak děti pracují... A moc je to aktivně zapojené baví. Můj syn dokonce poprvé zavírá dveře, že má výuku a chce si na vše přijít sám. Ta obrovská radost, když se mu to opravdu zadaří. Zkouší si i ty těžší varianty a pak jásá a poskakuje celý šťastný, co dokázal. Zlomky jsou nyní jeho nejoblíbenější látkou."
Zuzana Cihelková, ZŠ Nedvědovo náměstí, Praha 4
Licence pro jednotlivce
Licence pro třídu/skupiny (9 a více lidí)
Prof. RNDr. Milan Hejný, CSc. je předním českým a slovenským odborníkem v didaktice matematiky. Po absolvování Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze působil na ČVUT v Praze, VŠD v Žilině, MFF v Bratislavě a od roku 1991 na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Působil jako hostující profesor na Concordia University v Montrealu, Kanada a Central Michigan University v Mount Pleasant, USA. Přednášel na 13 zahraničních univerzitách a na více než 30 mezinárodních konferencích.
Vzdělal a ovlivnil tisíce učitelů, koncipoval přípravu budoucích učitelů. Vede výzkumný tým, se kterým založil uznávanou školu didaktiky matematiky. V týmové výzkumné práci vypracoval teorii generického modelu a koncipoval metodu vyučování matematice nazvanou genetický konstruktivismus. Napsal se svým týmem učebnice, které používá 20 % škol v České republice.
Je čestným členem Jednoty českých matematiků a fyziků, čestným členem Jednoty slovenských matematiků a fyziků, čestným členem vědecké rady Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a nositelem zlaté plakety Fakulty matematiky, fyziky a informatiky Komenského univerzity v Bratislavě. V roce 2010 mu byla udělena Medaile MŠMT 1. stupně, nejvyšší rezortní vyznamenání, za dlouhodobou vynikající pedagogickou činnost. V roce 2012 obdržel v rámci projektu "Českých 100 Nejlepších" ocenění "MathProf ONE". V roce 2013 mu byla v rámci projektu "Matematika s chutí" přidělena zvláštní cena. Svaz průmyslu a dopravy ČR ocenil jeho celoživotní přínos v rámci Roku průmyslu a technického vzdělávání v roce 2015. V roce 2017 byl oceněn za celoživotní přínos vzdělávání uvedením do Auly sály, která je součástí výročních cen Eduína. Spolu se svojí organizací H-mat, o.p.s. byl nejdříve v roce 2014 oceněn cenou EDUína a v roce 2019 i superEDUína za vzornou implementaci a šíření principů, které mají přesah daleko mimo matematiku.
Tomáš Chrobák je certifikovaný lektor, vítěz Global Teacher Prize CZ 2019, finalista Global Teacher Prize 2020,
zkušený učitel s 11 letou praxí a 5 let s Hejného metodou. Působí na ZŠ Baška, kde učí matematiku a tělocvik.
Natáčí webináře pro učitele, pořádá kavárny pro rodiče, je členem Národního kabinetu matematiky. Ve volném čase organizuje projekt Sobotní škola hrou, který je zaměřen na různorodé výchovně-vzdělávací programy. Je mentorem, publikuje. V létě pořádá stanové tábory.
Zároveň také autor sbírek gradovaných úloh, přípravných kurzů k přijímačkám, ale i víkendů a táborů pro děti. Tomáše Chrobáka jste mohli vidět opakovaně jako hosta v České televizi, nebo jako přednášejícího na konferencích.
Přidejte se k těm, kteří se chtějí nejen připravit na přijímačky, ale hlavně vše pochopit!
Licence pro jednotlivce
Licence pro třídu/skupiny (9 a více lidí)