Informatika
Letní škola
Seminář

Letní škola H-Edu: Informatika na 2. stupni

Buď zdrojem inspirace pro své žáky!

Probuď jejich nadšení pro učení, společnou práci a nové projekty. Přijď po práci domů s pocitem, že jsi udělal/a dobrou a smyslnou práci, při níž studenti dosahují hodnotných cílů a přitom je výuka baví. Zažiješ nový přístup k výuce Scratche. Vyzkoušíš si využívat 3D tisk, Micro:bity a umělou inteligenci pro výukové cíle.

Na jaký program se můžeš těšit?

Scratch

4 x 1,5 hodiny

V linii nových pedagogických postupů v Informatice s Emilem se seznámíme se základy programování v jazyce Scratch pro 5. - 6. ročník ZŠ.

AI ve výuce

2 x 1,5 hodiny

Seznámíš se s tím, jak umělá inteligence ovlivňuje společnost a získáš nápady, jak umělou inteligenci začlenit do učebních plánů a podpořit tak kritické myšlení a inovativní přístup u svých žáků.

3D tisk

4 x 1,5 hodiny

Seznámíš se s 3D tiskem a jeho principy, se slicováním (PrusaSlicer), vytvoříš si 3D modely (TinkerCAD), upravíš hotové a vygeneruješ 3D modely a další.

Micro:bit

2 x 1,5 hodiny

Seznámíš se s praktickými ukázkami s použitím Micro:bit - naprogramuješ tlačítka, využiješ Micro:bit pro hry, propojíš Micro:bit desky s LED páskem a naprogramuješ ho.

Akreditace: Seminář je akreditovaný v systému DVPP pod číslem jednacím MSMT- 1102/2023-1-50.

Termín: 12. 8. – 14. 8. 2024

Časová dotace: 24 x 45 minut + dobrovolný večerní program

Místo konání: Hotel Skalský dvůr na Vysočině

Jak se do hotelu dostanete? Nejlépe vlastním autem nebo spolujízdou. V případě zájmu Vás propojíme s dalšími účastníky na spolujízdu. Zájemce upřednostňující jiné způsoby cestování můžeme vyzvednout ve Žďáře nad Sázavou nebo Novém městě na Moravě.

Zjistit více informací o lektorech

Vemte s sebou kolegu nebo kolegyni ze školy! Letní škola pokrývá témata od informatiky (1. stupeň pro začínající, 1. stupeň pro pokročilé, 2. stupeň) přes digitální kompetence až po chemiifyziku.

V ceně:

  • vzdělávací program v rozsahu 24 hodin
  • 2× ubytování v dvoulůžkových pokojích
  • 2× snídaně
  • 6× coffe break
  • 3x oběd
  • 2x večeře
  • parkování u hotelu
  • pracovní sešity a další materiály

Cena: 13 400 Kč
Cena pro včasně přihlášené do 20. 4. 2024: 11 900 Kč
Cena pro 2 účastníky z 1 školy přihlášené do 31. 5. 2024: 12 400 Kč/účastník

Ve dvou se to lépe táhne... a v květnu je to levnější!

Když přijedete z jedné školy dva, dostanete dohromady slevu 2.000,- Kč. Nabídka platí do 31. 5. 2024.
Prosíme, do poznámky v registraci uveďte jméno Vašeho kolegy/kolegyně a vyčkejte na zaslání nové proforma faktury se sníženou cenou (systému automaticky zasílá proforma fakturu s plnou cenu).

13 400 Kč s DPH
Přihlásit se
Zbývá 11 míst
Aby web fungoval prostě dobře. (Souhlas s cookies)
Rádi bychom nadále zlepšovali náš web. Proto potřebujeme tvůj souhlas s používáním souborů cookies, což jsou malé soubory uložené ve tvém prohlížeči. Předem děkujeme za souhlas a slibujeme, že budeme data využívat k tomu, abychom mohli nadále zdokonalovat naše služby.